CV-boiler 120L Bulex FE 120 BM - Vloermodel
Artikelnummer: 0010015967
€ 976,47
€ 710,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 85,3 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Inhoud | 117 liter |
| Vermogen | 21400 Watt |
| Plaatsing | Vloermodel |
| Gewicht | 68 kg |
| Aansluiting sanitair | 3/4" |
| Aansluiting CV | 1" |
| Opwarmtijd | 23,3 min |
✓ Binnen 14 dagen in huis
✓ Artikel op bestelling
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
! Niet retourneerbaar
Algemene kenmerken
- Waarborg 2 jaar op het elektrisch gedeelte 5 jaar op de kuip
- Dikwandige kuip in geëmailleerde staalplaat beschermd door een magnesiumanode
- Witte mantel bestaande uit gelakte en in de oven gebakken staalplaat
- Thermische isolatie in polyurethaanschuim
- Sanitaire voeler of aquastaat in optie
- Anti-elektrolysemof en veiligheidsgroep niet inbegrepen
Een Anti-elektrolysemof plaatsen tegen zwerfstroom ?