CV-boiler 150L Bulex FE 150 BM - Vloermodel
Artikelnummer: 0010015968
€ 1.089,00
€ 765,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 98,8 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Inhoud | 144 liter |
| Vermogen | 27400 Watt |
| Plaatsing | Vloermodel |
| Gewicht | 79 kg |
| Aansluiting sanitair | 3/4" |
| Aansluiting CV | 1" |
| Opwarmtijd | 27,5 min |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Algemene kenmerken
- Waarborg 2 jaar op het elektrisch gedeelte 5 jaar op de kuip
- Dikwandige kuip in geëmailleerde staalplaat beschermd door een magnesiumanode
- Witte mantel bestaande uit gelakte en in de oven gebakken staalplaat
- Thermische isolatie in polyurethaanschuim
- Sanitaire voeler of aquastaat in optie
- Anti-elektrolysemof en veiligheidsgroep niet inbegrepen
Een Anti-elektrolysemof plaatsen tegen zwerfstroom ?