CV-boiler 150L Bulex WE 150 ME - Wandmodel
Artikelnummer: 0010023332
€ 1.317,69
€ 685,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 131,8 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Diepte | 48,5 cm |
| Inhoud | 138 liter |
| Vermogen | 20900 Watt |
| Plaatsing | Wand (verticaal) |
| Gewicht | 53 kg |
| Aansluiting sanitair | 1/2" |
| Aansluiting CV | 3/4" |
| Opwarmtijd | 23 min |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Algemene kenmerken
- Waarborg: 2 jaar op het elektrisch gedeelte 5 jaar op de kuip
- Dikwandige kuip in geëmailleerde staalplaat beschermd door een magnesiumanode
- Witte mantel bestaande uit gelakte en in de oven gebakken staalplaat
- Thermische isolatie in polyurethaanschuim
- Ingebouwde elektrische weerstand (2000 W) voorzien met een thermostaat
- Sanitaire voeler of aquastaat in optie
- Anti-elektrolysemof en veiligheidsgroep niet inbegrepen
Opgelet!
Gezien deze producten specifiek voor u besteld worden kan uw bestelling niet geannuleerd of retour gestuurd worden.
Controleer dus zeker de juistheid alvorens te bestellen!