ACV Kompakt HRE Eco 40 kW - Enkel CV
Artikelnummer: A1003090
€ 3.265,79
€ 1.980,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 71 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Diepte | 24,7 cm |
| Type toestel | Enkel CV |
| Vermogen CV | 42 kW |
| Rendement | 106,5 % |
| Energielabel verwarming | A |
✓ Binnen 14 dagen in huis
✓ Artikel op bestelling
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Kompakt HRE eco 40 Solo
Condenserende gaswandketel met zeer hoog rendement. Condenseert ook in sanitaire warmwaterproductie.
Opgelet!
Gezien deze producten specifiek voor u besteld worden kan uw bestelling niet geannuleerd of retour gestuurd worden.
Controleer dus zeker de juistheid alvorens te bestellen!
Kenmerken
- Warmtewisselaar in aluminium. Brander met modulerende voormenging lucht/gas.
- Ecologisch.
- Automatische aanpassing aan de buitentemperatuur indien buitenvoeler geïnstalleerd is.
- Compact en licht.
- Condensopvang en rookgaskanaal in kunststof.
- Aanpasbaar naar 80-80.
- HEP circulatiepomp.
- 5 JAAR GARANTIE (zie onze verkoopsvoorwaarden)