ACV Kompakt HRE Eco 30 kW - Enkel CV
Artikelnummer: 08658701
€ 2.970,55
€ 1.560,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 72 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Diepte | 24 cm |
| Type toestel | Enkel CV |
| Vermogen CV | 26 kW |
| Rendement | 108,5 % |
| Energielabel verwarming | A |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Kompakt HRE eco 30 Solo
Condenserende gaswandketel met zeer hoog rendement. Condenseert ook in sanitaire warmwaterproductie.
Kenmerken
- Warmtewisselaar in aluminium. Brander met modulerende voormenging lucht/gas.
- Ecologisch.
- Automatische aanpassing aan de buitentemperatuur indien buitenvoeler geïnstalleerd is.
- Compact en licht.
- Condensopvang en rookgaskanaal in kunststof.
- Aanpasbaar naar 80-80.
- HEP circulatiepomp.
- 5 JAAR GARANTIE (zie onze verkoopsvoorwaarden)