Keukenboiler 15L Bulex Linea Aqua BEH U 15/1P - Onderbouw
Artikelnummer: 0010038917
€ 410,19
€ 260,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 38,7 cm |
| Breedte | 36,9 cm |
| Diepte | 33,4 cm |
| Merk | Bulex |
| Energielabel | B |
| Inhoud | 15 liter |
| Vermogen | 2 kW |
| Spanning | 230 Volt |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Keukenboiler 15L Bulex Linea Aqua BEH U 15/1P - Onderbouw
Algemene kenmerken
- Garantie: 2 jaar
- 5 jaar omruilgarantie op de kuip
- Eco-positie voor een energiezuinige werking
- Instelbare temperatuur van 15 °C tot 75 °C voor BEH U 15/1 P
- Geschikt voor installatie onder druk of drukloos
- Eenvoudige installatie met kabel en 230 V stekker