Versnelde opwarming
Elektrische Boiler 150L 3 kW Atlantic Zeneo Hybride
Artikelnummer: 871234
€ 1.291,67
€ 695,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 115,5 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 51,3 cm |
| Merk | Atlantic |
| Inhoud | 150 Liter |
| Energielabel | C |
| Spanning | 230 Volt |
| Vermogen | 3000 W |
| Plaatsing | Wand (verticaal) |
| Weerstand | Droge weerstand |
| Anode | Hybride anode |
| Kuip | Geëmailleerd staal |
| Aansluitingen | 3/4'' |
✓ Binnen 14 dagen in huis
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Atlantic Zeneo 150 liter 3 kW
De Atlantic Zeneo is een kwalitatieve elektrische boiler en wordt gemonteerd aan de muur.
Deze boiler is de perfecte oplossing voor 3 a 4 douches te nemen of 1 bad én een douche.
Dit model warmt iets sneller op, +/- 1 liter per minuut van 10° naar 60°.
Specificaties
De Atlantic Zeneo boiler scoort goed op alle vlakken...
- droge weerstand
- hybride anode
- goed geprijsd
Elektrische aansluiting
De Atlantic Zeneo werkt op 230 V,
Voor driefasige aansluiting dient een extra printplaatje bijbesteld te worden.