Onze keuze
Elektrische Boiler 75L 3 kW Atlantic Zeneo Hybride
Artikelnummer: 851342
€ 989,18
€ 535,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 70,5 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 51,3 cm |
| Merk | Atlantic |
| Inhoud | 75 Liter |
| Energielabel | C |
| Spanning | 230 Volt |
| Vermogen | 3000 W |
| Plaatsing | Wand (verticaal) |
| Weerstand | Droge weerstand |
| Anode | Hybride anode |
| Kuip | Geëmailleerd staal |
| Aansluitingen | 3/4'' |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Atlantic Zeneo 75 liter 3 kW
De Atlantic Zeneo is een kwalitatieve elektrische boiler en wordt gemonteerd aan de muur.
Deze boiler is de perfecte oplossing voor 1 a 2 douches te nemen.
Dit model warmt iets sneller op maar realistisch gezien duurt het nog 90 minuten om de boiler op te warmen.
Specificaties
De Atlantic Zeneo boiler scoort goed op alle vlakken...
- droge weerstand
- hybride anode
- goed geprijsd
Elektrische aansluiting
De Atlantic Zeneo werkt op 230 V,
Voor driefasige aansluiting dient een extra printplaatje bijbesteld te worden.