Vaillant EcoVit VKK 356
Artikelnummer: 0010019509
€ 4.594,37
€ 2.450,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 125,5 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 70 cm |
| Type toestel | Enkel CV |
| Vermogen CV | 35 kW |
| Rendement | 107,2 % |
| Energielabel verwarming | A |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Vaillant EcoVit VKK 356
Kenmerken- Kostenbesparende condensatietechnologie
- Snelle integratie in bestaande systemen
- Efficiënt: past zich voortdurend aan uw verwarmingsnoden aan
- Zeer compacte afmetingen
- Combinatie met een (zonne)boiler is mogelijk
Opgelet!
Gezien deze producten specifiek voor u besteld worden kan uw bestelling niet geannuleerd of retour gestuurd worden.
Controleer dus zeker de juistheid alvorens te bestellen!