Vaillant EcoVit VKK 186
Artikelnummer: 0010019507
€ 3.598,54
€ 2.195,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 125,5 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 70 cm |
| Type toestel | Enkel CV |
| Vermogen CV | 18 kW |
| Rendement | 107,9 % |
| Energielabel verwarming | A |
✓ Binnen 14 dagen in huis
✓ Artikel op bestelling
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Vaillant EcoVit VKK 186
Kenmerken
- Kostenbesparende condensatietechnologie
- Snelle integratie in bestaande systemen
- Efficiënt: past zich voortdurend aan uw verwarmingsnoden aan
- Zeer compacte afmetingen
- Combinatie met een (zonne)boiler is mogelijk
Opgelet!
Gezien deze producten specifiek voor u besteld worden kan uw bestelling niet geannuleerd of retour gestuurd worden.
Controleer dus zeker de juistheid alvorens te bestellen!