Beste kwaliteit
ACV Kompakt HRE Eco 24/28
Artikelnummer: 08658901
€ 3.170,20
€ 1.545,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 65 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Diepte | 24 cm |
| Vermogen Sanitair | 28 kW |
| Type toestel | Combi-ketel |
| Vermogen CV | 24 kW |
| Rendement | 107,9 % |
| Energielabel verwarming | A |
| Energielabel sanitair | A |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Kompakt HRE eco 24/28
Condenserende gaswandketel met zeer hoog rendement. Condenseert ook in sanitaire warmwaterproductie.
Kenmerken
- Warmtewisselaar in aluminium. Brander met modulerende voormenging lucht/gas.
- Ecologisch.
- Automatische aanpassing aan de buitentemperatuur indien buitenvoeler geïnstalleerd is.
- SWW voorrang geïntegreerd (Kombi model).
- Compact en licht.
- Condensopvang en rookgaskanaal in kunststof.
- Aanpasbaar naar 80-80.
- HEP circulatiepomp.
- 5 JAAR GARANTIE (zie onze verkoopsvoorwaarden)