Onze keuze
Elektrische Boiler 100L Atlantic Zeneo - Verticaal muurmodel
Artikelnummer: 153109| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 83,5 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 51,3 cm |
| Merk | Atlantic |
| Inhoud | 100 Liter |
| Energielabel | C |
| Spanning | 230 Volt |
| Vermogen | 1200 W |
| Plaatsing | Wand (verticaal) |
| Weerstand | Droge weerstand |
| Anode | Hybride anode |
| Kuip | Geëmailleerd staal |
| Aansluitingen | 3/4" |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Atlantic Zeneo 100 liter elektrische boiler
De Atlantic Zeneo van 100 liter wordt gemonteerd aan de muur en is de perfecte oplossing wanneer u maximum 2 a 3 douchebeurten na mekaar nodig heeft of 1 bad.
Onze keuze !
Als wij de keuze hadden zouden we vermoedelijk voor deze boiler kiezen.
De Atlantic Zeneo boiler scoort immers goede punten op alle vlakken...
- droge weerstand
- hybride anode
- goed geprijsd
- 5 jaar garantie
- vlot leverbaar
Geen wonder dat deze boiler "onze keuze" is!
Elektrische aansluiting
Deze Atlantic Zeneo kan enkel werken op 230 V!
Voor driefasige aansluiting dient u een model met zwaardere weerstand te kiezen.
Wateraansluiting
De aansluitingen zijn 3/4"
Veiligheidsgroep op de koudwateraansluiting is verplicht!
Vaak samen gekocht
Veiligheidsgroep 3/4" met reductie 1/2" Watts voor wandboilersVoor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
Zelf afhalen mogelijk
Eenvoudige installatie
Veiligheidsgroep voor wandboilers Veiligheidsgroep met groot opvuldebiet welke recht op de aansluiting van een wandboiler geplaatst kan…€ 53,59 € 35,00