CV-boiler 150L Ariston BDR 150
Artikelnummer: 3070585
€ 1.423,27
€ 810,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 125 cm |
| Breedte | 50,5 cm |
| Inhoud | 150 Liter |
| Energielabel | B |
| Plaatsing | Wandmodel : verticaal en horizontaal |
| Anode | magnesium |
| Kuip | Geëmailleerd |
| Aansluitingen | 3/4" |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Flexibiliteit en comfort van sanitair warm water
- Overal horizontaal of vertikaal installeerbaar in combinatie met een gasketel
Betrouwbaar en duurzaam
- Bescherming tegen corrosie met magnesium anode
- Werking in thermosifon (mogelijk met pomp)
- Hercirculatiebuis standaard bij de modelen van 100 tot 200 L voor onmiddelijk beschikbaar warm water
Flexibele installatie
- Multi-posities: kan verticaal of horizontaal geinstalleerd worden
- Thermostaat inbegrepen
Opgelet!
Gezien deze producten specifiek voor u besteld worden kan uw bestelling niet geannuleerd of retour gestuurd worden.
Controleer dus zeker de juistheid alvorens te bestellen!