Vaillant EcoVit Exclusiv VKK 226
Artikelnummer: 0010007511| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 125,7 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 69,1 cm |
| Type toestel | Enkel CV |
| Vermogen CV | 22 kW |
| Rendement | 108 % |
| Energielabel verwarming | A |
| EAN code | 4024074569597 |
✓ Binnen 14 dagen in huis
✓ Artikel op bestelling
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Vaillant EcoVit Exclusiv
De ecoVIT exclusiv is, dankzij zijn opbouw, bijzonder geschikt om een oude ketel te vervangen. Dankzij zijn supermoderne technologie beantwoordt de ecoVIT VKK aan de hoogste eisen op het gebied van zuinigheid en betrouwbaarheid.
De ecoVIT is een gesloten toestel, zonder schoorsteenaansluiting, dat via een kanaalsysteem de rookgassen afvoert en de verse lucht aanvoert. Daardoor plaatst u de ketel waar u het wenst.
De ecoVIT heeft een waterinhoud tussen 85 en 100 liter en past zich daardoor aan iedere installatie, ook een oude installatie, aan.
Opgelet!
Gezien deze producten specifiek voor u besteld worden kan uw bestelling niet geannuleerd of retour gestuurd worden.
Controleer dus zeker de juistheid alvorens te bestellen!