Onze keuze
Elektrische Boiler 200L Atlantic Zeneo - Horizontaal
Artikelnummer: 155413| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 52 cm |
| Breedte | 146 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Merk | Atlantic |
| Inhoud | 200 Liter |
| Energielabel | C |
| Spanning | 1 x 230V + 3 x 230V + 3 x 400 Volt |
| Vermogen | 2200 W |
| Plaatsing | Wand (verticaal) |
| Weerstand | Droge weerstand |
| Anode | Hybride anode |
| Kuip | Geëmailleerd staal |
| Aansluitingen | 3/4" |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Atlantic Zeneo 200 liter horizontale boiler
De Atlantic Zeneo van 200 liter wordt horizontaal gemonteerd aan de muur, plafond of op de vloer.
Deze boiler is de perfecte oplossing wanneer u maximum 4 a 5 douchebeurten na mekaar nodig heeft, of 2 baden.
Onze keuze !
Als wij de keuze hadden zouden we vermoedelijk voor deze boiler kiezen.
De Atlantic Zeneo boiler scoort immers goede punten op alle vlakken...
- droge weerstand
- hybride anode
- goed geprijsd
- 5 jaar garantie
- vlot leverbaar
Geen wonder dat deze boiler "onze keuze" is!
Elektrische aansluiting
De Atlantic Zeneo werkt op 230 V,
Voor driefasige aansluiting dient een extra printplaatje bijbesteld te worden.
Wateraansluiting
De aansluitingen zijn 3/4"
Veiligheidsgroep op de koudwateraansluiting is verplicht!