Keukenboiler 10L Ariston Andris Elite WIFI 10U/EU - Onderbouw
Artikelnummer: 3100907
€ 444,07
€ 250,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 36 cm |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 29,8 cm |
| Merk | Ariston |
| Weerstand | Nat |
| Inhoud | 10 Liter |
| Energielabel | |
| Spanning | 230 Volt |
| Vermogen | 2000 W |
| Plaatsing | |
| Anode | |
| Kuip | |
| Aansluitingen | 1/2" |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Ariston Andris Elite WIFI 10U/EU
- 10-15-30 l BOVEN/ONDERBOUW
- ECO EVO functie: tot 15% energiebesparing dankzij de analyse van uw gebruiksgewoontes
- Elektronische thermostaat voor nauwkeurige temperatuurregeling
- Design en intuïtief display met LED controle
- Kuip met Titanium coating voor een verhoogde duurzaamheid