Koperen kuip
Keukenboiler 15L Daalderop Close-Up 15
Artikelnummer: 07.02.27.034
€ 695,14
€ 400,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 45,2 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Diepte | 28,5 cm |
| Merk | Daalderop |
| Energielabel | A |
| Inhoud | 15 liter |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Spanning | 230 Volt |
| Aansluitingen | 3/8" |
| Plaatsing | Boven de kraan |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Daalderop Close Up 15
De 15 liter keukenboiler van Itho Daalderop voor plaatsing boven de gootsteen.
Algemene kenmerken
- Inhoud : 15 Liter
- Vermogen : 2200 W
- Plaatsing boven de wasbak
- Direct warm water
- Eenvoudig te installeren
- Onderhoudsvrij
- 5 jaar garantie op de kuip
- 2 jaar garantie op overige onderdelen