Koperen kuip
Keukenboiler 5L Daalderop Close-In Compact
Artikelnummer: 07.02.10.636
€ 783,11
€ 460,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 14,3 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Diepte | 21,1 cm |
| Merk | Daalderop |
| Energielabel | B |
| Inhoud | 5 liter |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Spanning | 230 Volt |
| Aansluitingen | 3/8" |
| Plaatsing | Onder de kraan |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Daalderop Close In Compact 5 liter
De 5 liter plintboiler van Itho Daalderop, ontworpen om onder uw keukenkast geplaatst te worden.
Algemene kenmerken
- Inhoud : 5 Liter
- Vermogen : 1500 W
- Plaatsing onder keukenkast
- Direct warm water
- Eenvoudig te installeren
- Onderhoudsvrij
- 5 jaar garantie op de kuip
- 2 jaar garantie op overige onderdelen