Onze keuze
Keukenboiler 10L Bulex RBK 10 S
Artikelnummer: B01141001| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 45,6 cm |
| Breedte | 25,5 cm |
| Diepte | 25,5 cm |
| Energielabel | B |
| Inhoud | 10 liter |
| Vermogen | 2 kW |
| Spanning | 230 Volt |
| Aansluitingen | 1/2" |
| Plaatsing | Onder de kraan |
| Beveiliging | Lagedrukkraan of veiligheidsgroep |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Bulex RBK 10 S
De 10 liter keukenboiler van Bulex voor plaatsing onder de gootsteen.
- Minder zuinig dan de RBE 10 S maar warmt sneller op
Aansluiting water
De aansluitingen van de boiler zijn 1/2". Bij deze boiler dient verplicht of een lage druk kraan van Bulex, of een veiligheidsgroep op de koudwater toevoer geplaatst te worden.
Aansluiting elektrisch
Het toestel is voorzien van een stekker en werkt op 230 V.
Snelle levering
Deze keukenboiler hebben wij steeds voldoende op voorraad. U kan hem dezelfde dag komen afhalen, of wij leveren hem gratis thuis.
Garantie
Op dit toestel heeft u 2 jaar omnium fabrieksgarantie van Bulex onder voorwaarden, klik hier voor meer informatie.
Vaak samen gekocht
Veiligheidsgroep 1/2" MF WattsVoor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
Zelf afhalen mogelijk
Eenvoudige installatie
Watts Industries - SFR - Compacte veiligheidsgroepNA53 voor waterverwarmers met trechter, 1/2" MF, openingsdruk 7 bar - max. werkdruk 10…€ 52,71 € 43,00
Anti-elektrolysemof MF 1/2" Watts✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Anti-elektrolysemof Watts 1/2"Vermijdt elektrolyse tussen 2 verschillende metalen die met elkaar in een…€ 41,54 € 13,00
Sifon voor veiligheidsgroep✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
De sifon beschermt tegen onaangename geurtjes veroorzaakt door verdamping€ 9,39 € 5,00