CV-boiler 100L Ariston BRDN
Artikelnummer: 3060406
€ 1.005,76
€ 535,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 75 cm |
| Breedte | 56 cm |
| Diepte | 57,5 cm |
| Inhoud | 100 Liter |
| Energielabel | C |
| Plaatsing | Wandmodel (verticaal) |
| Anode | magnesium |
| Kuip | Geëmailleerd |
| Aansluitingen | 3/4" Rechts |
Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
Gratis thuis geleverd in heel België
Betalen bij afhalen mogelijk
Nieuw product met garantie
Betrouwbaar en duurzaam
> Geëmailleerde kuip, beschermd door een actieve anode
> Uitgerust met een ingebouwde omkeerthermostaat
> Verklikkerlichten voor de werking
Eenvoudige en flexibele installatie
> Elektrische kit beschikbaar
> Flens met Ø 105 mm voor gemakkelijk onderhoud.