Onze keuze
Elektrische Boiler 200L Atlantic Zeneo - Verticaal muurmodel
Artikelnummer: 153112| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 147,5 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 51,3 cm |
| Merk | Atlantic |
| Inhoud | 200 Liter |
| Energielabel | C |
| Spanning | 230 Volt |
| Vermogen | 2200 W |
| Plaatsing | Wand (verticaal) |
| Weerstand | Droge weerstand |
| Anode | Hybride anode |
| Kuip | Geëmailleerd staal |
| Aansluitingen | 3/4'' |
✓ Voor 16 u besteld, volgende werkdag geleverd
✓ Gratis thuis geleverd in heel België
✓ Betalen bij afhalen mogelijk
✓ Nieuw product met garantie
Atlantic Zeneo 200 liter elektrische boiler
De Atlantic Zeneo van 200 liter wordt gemonteerd aan de muur en is de perfecte oplossing wanneer u maximum 4 a 5 douchebeurten na mekaar nodig heeft of 2 baden.
Onze keuze !
Als wij de keuze hadden zouden we vermoedelijk voor deze boiler kiezen.
De Atlantic Zeneo boiler scoort immers goede punten op alle vlakken...
- droge weerstand
- hybride anode
- goed geprijsd
- 5 jaar garantie
- vlot leverbaar
Geen wonder dat deze boiler "onze keuze" is!
Wateraansluiting
De aansluitingen zijn 3/4"
Veiligheidsgroep op de koudwateraansluiting is verplicht!
Elektrische aansluiting
De Atlantic Zeneo werkt op 230 V,
Voor driefasige aansluiting dient een extra printplaatje bijbesteld te worden.
Installatie
Koopt u deze boiler via onze webshop, dan is het de bedoeling dat u zelf voor de installatie zorgt.
Bent u niet handig genoeg om zelf te plaatsen dan kan u het toestel door ons laten plaatsen aan een vaste prijs.
Klik hier voor meer informatie.