Elektrische Boiler 300L Atlantic Chaufféo - staand
Artikelnummer: 022123
€ 1.712,15
€ 1.240,00
(Getoonde prijs is inclusief 21% btw)
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Hoogte | 176,5 cm |
| Breedte | 57 cm |
| Merk | Atlantic |
| Inhoud | 300 Liter |
| Energielabel | C |
| Spanning | 230 Volt |
| Vermogen | 3000 W |
| Plaatsing | Vloer (staand) |
| Weerstand | Natte weerstand |
| Anode | Magnesium anode |
| Kuip | Geëmailleerd staal |
| Aansluitingen | 3/4" |
Binnen 14 dagen in huis
Artikel op bestelling
Gratis thuis geleverd in heel België
Betalen bij afhalen mogelijk
Nieuw product met garantie
❗ Niet retourneerbaar
Atlantic Chauffeo 300 liter staande boiler
De boilers van het Chauffeo-gamma zijn zuinig en doeltreffend en inzetbaar in talloze installatieconfiguraties.
- Snel warm water
- Bescherming via magnesiumanode
Kenmerken:
- Ideaal voor een klein budget
- Uitgebreid gamma, afgestemd op alle behoeften én op de beschikbare plaats
- 50 tot 500 liter
- Elektrisch gescheiden verwarmingselement met ohmse weerstand (langere levensduur anode).
- Standaard geleverd met bimetalen diëlektrische koppeling (tot 300 liter)